Jesteś tutaj
Strona głównaKORZYŚCI

KORZYŚCI

Rekrutacja elektroniczna z wykorzystaniem systemu E-kandydat, to korzyści zarówno dla pracodawców, jak i kandydatów na pracowników. Wygoda, aktualność ofert, łatwe zarządzanie aplikacjami czy niskie koszty rekrutacji to tylko niektóre z nich.

Korzyści dla pracodawcy

Jako pracodawca rekrutując pracowników z pomocą systemu E-kandydat oszczędzasz czas i pieniądze. Możesz swobodnie skrócić proces rekrutacji o jeden etap, sprawdzając kandydatów zdalnie z umiejętności najważniejszych dla danego stanowiska. W ten sposób oszczędzisz sobie, ale też i kandydatom, czas oraz unikniesz rozczarowań na dalszych etapach rekrutacji.


E-kandydat to również wygodne rozwiązanie. Nasz system pracuje niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Dzięki dostępowi z poziomu przeglądarki WWW możesz w dowolnej chwili zarządzać aplikacjami, swoimi ofertami, a także sprawdzać wyniki testów i wiele innych czynności związanych z procesem rekrutacyjnym. Co więcej, unikniesz wielu żmudnych czynności, jak choćby przeglądanie ogromnej ilości, niepoukładanych i rozproszonych w poczcie elektronicznej aplikacji. E-kandydat umożliwia proste i szybkie wyszukiwanie interesujących aplikacji, spełniających Twoje ściśle określone wymagania.


Wykorzystując aplikację E-kandydat zapobiegniesz zamieszaniu związanemu z docierającymi na skrzynkę mailową kandydaturami - wszystkie aplikacje trafiają do systemu, można je filtrować i dowolnie przeszukiwać. System pozwoli Ci od razu analizować zgłoszenia i przeprowadzać wstępną selekcję.


W naszym systemie rekrutacji osoby odpowiadające za HR w Twojej firmie mogą wymieniać się komentarzami, notatkami, planować terminarz spotkań, przeglądać CV, przygotowywać i wysyłać testy, zadawać dodatkowe pytania. W ten sposób zostanie wsparta komunikacja w dziale HR i wiele działań zostanie uporządkowanych w tej kwestii. E-kandydat to porządek, nieograniczony dostęp do funkcjonalności, które pomogą Twojej firmie i osobom zaangażowanym w rekrutację dokonać szybkiej i pełnej oceny potencjalnych pracowników.

 

Najważniejsze korzyści:

 • łatwo i szybko dodasz ofertę oraz opublikujesz ją na stronie Kariera we własnej subdomenie
 • przeprowadzisz wśród kandydatów testy psychometryczne oraz językowe
 • dopasujesz kandydatury do wymagań na dane stanowisko - przefiltrujesz bazy aplikacji wg wyników testów
 • przeprowadzisz dodatkowe testy, zadasz wybranym, wstępnie wyselekcjonowanym kandydatom pytania dodatkowe
 • dowolnie przefiltrujesz i przeszukasz bazę w poszukiwaniu kandydatów
 • będziesz w stałym kontakcie z kandydatami, możesz ustawiać statusy, komunikować się z potencjalnymi pracownikami (indywidualnie lub grupowo)
 • będziesz mógł prowadzić terminarz spotkań, w którym z łatwością umówisz na spotkanie wybranego kandydata
 • starsze aplikacje nie będą zaśmiecać systemu – nasz system umożliwia archiwizację aplikacji kandydatów z możliwością wykorzystania ich do rekrutacji w terminie późniejszym
 • współpraca kilku osób zaangażowanych w rekrutację – nasz system oferuje łatwy i szybki dostęp do ofert i aplikacji przez uprawnionych pracowników firmy za pośrednictwem Internetu
 • brak konieczności posiadania własnego zaplecza technicznego – odpowiednie miejsce na serwerze to nasze zadanie.

Korzyści dla kandydata

Jeśli chcesz szybko znaleźć pracę lub szukasz wymarzonej pracy, w której sprawdzisz się w 100%, to E-kandydat jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jako kandydat na pracownika w naszym systemie, masz możliwość zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności szerokiemu gronu pracodawców. Tworząc profil w portalu możesz w prosty i szybki sposób aplikować do wielu firm jednocześnie. Dodatkowo, nasze narzędzia umożliwiają Ci zarządzanie wszystkimi aplikacjami, dzięki czemu w każdej chwili będziesz mógł wrócić do nich i sprawdzić wyniki rekrutacji.


Szeroka gama aktualnych ofert, a także system powiadomień o nowych ofertach oraz przypomnień o aktywności w serwisie przyczynią się do tego, że zawsze będziesz na bieżąco. Już nie będziesz musiał martwić się, że straciłeś szansę na idealną pracę. Zadbamy o to, abyś był o wszystkim odpowiednio wcześnie poinformowany.


E-kandydat pozwoli Ci także sprawdzić swoją wiedzę i przekonać się, czy jesteś odpowiednim kandydatem na interesujące Cię stanowisko pracy. Wypełniając testy przygotowane przez pracodawców zaoszczędzisz swój czas albo – czego Tobie życzymy – wygodnie przejdziesz do kolejnego etapu rekrutacji.

 

Najważniejsze korzyści:

 • bezpłatny dostęp do wszystkich funkcjonalności portalu,
 • tworzenie rozbudowanego i wiarygodnego dla pracodawcy profilu, dzięki testom, które masz możliwość wypełnić
 • możliwość składania aplikacji do wielu pracodawców z jednego konta,
 • wgląd w historię złożonych aplikacji,
 • dopasowanie ofert pracy do wyników testów kandydata,
 • profil kandydata wyświetlany jest na portalu, co zwiększa szansę na znalezienie pracy.

Jak działa system rekrutacji E-kandydat

E-Kandydat to innowacyjny system rekrutacji online dla pracodawców i pracowników. Umożliwia proste i kompleksowe zarządzanie całym procesem rekrutacji.
Innowacyjność narzędzia polega na możliwości dopasowania kandydatów do ofert, biorąc pod uwagę ich realne, a nie tylko deklarowane, umiejętności językowe oraz analizując wyniki testów preferencji zawodowych i osobowościowych.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 8.1